Co Ty najlepszego zrobiłeś? Piwo nam zabrałeś

Niektórzy pytają: "czy burmistrz zwariował"? Czy naprawdę nie będzie piwa w ogrodowej?

No nie będzie, nawet restauracji nie będzie - słyszy się z ust pobliskich mieszkańców restauracji "Ogrodowa"

Są już chętni do przejęcia lokalu nawet bez koncesji.

Miejsce jest zbyt dobre żeby rezygnować - twierdzi Pan Marek, zainteresowany lokalizacją.

Ale od początku:

Jak pisze na swym blogu "Dziadunio" - Garść faktów. Chronologicznie. 

Kilka lat temu Klinowski jest częstym, a w okresach gdy jest w mieście- niemal codziennym gościem Ogrodowej. Próbuje z tej knajpy zrobić opozycyjną "dziuplę"- przyjazne miejsce knucia i imprezowania wraz ze swoimi poplecznikami i zwolennikami. Wszystko dobrze się układa aż do momentu kiedy właściciel Ogrodowej po pierwsze- wyrzuca Klina z restauracji, wraz z jego nieodłącznym towarzyszem, w wyjątkowo niekorzystnych dla obu "bohaterów" okolicznościach. Po drugie- to akurat pamiętam bardzo dobrze, z okresu współpracy z Klinowskim-  Klin szukał wówczas sponsora dla mającego się pojawić drukowanego periodyku IWW- Frączek odmówił. Kielich goryczy zaś dopełnił się podczas organizowanego przez Klinowskiego referendum- został ze swoimi ulotkami i listami do podpisu wyproszony z koncertu w Ogrodowej- i to publicznie, przez występującego artystę, ze sceny. 

Wykorzystując swoją władzę i niejasne zapisy w uchwale Rady Miejskiej burmistrz i komisja alkoholowa, której przewodniczącą jest wiceburmistrz Ewa Całus, odmówili odnowienia koncesji na sprzedaż piwa w restauracji z dniem 1 lipca. Jak się dowiadujemy burmistrz wykorzystał zapis z uchwały, który mówi, że alkohol można sprzedawać w odległości 100 metrów od szkoły.

Przepis zinterpretowano tak, że wejście do Zespołu Szkół Publicznych nr 3 znajduje się nieopodal parkingu przy ulicy Wojtyłów. Chociaż większość mieszkańców wie, że wejście do szkoły przy ulicy Sienkiewicza znajduje się przy ulicy Sienkiewicza.

Ale czy to może dziwić, kiedy całe rządy tego największego wadowickiego oszusta są słownikowo zgodnym ... kurewstwem? - skwitował inny bloger Edward Wyroba

Więcej tutaj: http://www.wadowita24.pl/maly-msciwy-piesek/#more-18583

Prawdopodobnie restauracja zostanie zamknięta a pracę straci 34 osoby. Ale po co zamykać kurę znoszącą złote jajka?

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
warunki użytkowania.

Biorą udział w konwersacji

Pokaż poprzednie komentarze
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates