Kolejny Wyborczy Sukces Obozu Grabowskiego

Po raz kolejny wójt Tomic Witold Grabowski pokazał, że jest mocnym graczem. Popierany przez niego Stanisław Gajewski zdobył mandat radnego w wyborach uzupełniających.

Po wielkim zwycięstwie na wójta gminy Tomice w okręgu wyborczym nr 8 - Tomice - ulice: Długa, Dworska, Łęg, Miła, Morelowa, Ogrodowa, Pańska, Podstawie, Radosna, Sadowa, Sąsiedzka, Spacerowa, Starowiejska, Strażacka, Świętego Jakuba, Wadowicka nr parzyste od 2 do 28, Wadowicka nr nieparzyste od 1 do 55, Wesoła, Wiśniowa, Wojska Polskiego, pojawiło się wolne miejsce do rady gminy. Stanisław Gajewski wystartował z poparciem wójta Grabowskiego. Jedynym kontrkandydatem okazał się Michał Frączek, związany z Młodzieżą Wszechpolską i popierany przez pokonaną przez Grabowskiego Renatę Skorczyńską i obóz starosty Kalińskiego wraz z jego ojcem Zdzisławem Kalińskim. I tym razem obóz Skorczyńsko - Kalińskich poniósł porażkę.

Stanisław Gajewski zwyciężył wysoką różnicą głosów. Uzyskał 65 głosów a Michał Frączek zaledwie 20.

Przypomnijmy, że Stanisław Gajewski startował z komitetu Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Sołecka, którego pełnomocnikiem został Jarosław Jacek Strózik. Drugi z nich to Michał Frączek, który wystartował z komitetu Komitet Wyborczy Wyborców - Przyszłość dla Tomic, jego pełnomocnikiem został Janusz Frączek.

Młody Michał Frączek nie zasłynął z niczego pozytywnego. Jedyną aktywność polityczną jaką się wykazał to ataki na obecnego wójta co nie przysporzyło mu zwolenników a wręcz zaszkodziło i wiele osób nie chciało widzieć go na miejscu radnego w okręgu Grabowskiego. Mieszkańcy gminy Tomice jak i większość Polaków jest już zmęczona hejterstwem i robieniem kariery na atakowaniu przeciwników politycznych.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
warunki użytkowania.

Biorą udział w konwersacji

Pokaż poprzednie komentarze
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates