Ochrona polskiej ziemii

W dniu dzisiejszym tj.21.III. w siedzibie wadowickiej  "Solidarności" Pani Poseł Ewa Filipiak zaprezentowała projekt ustawy o wstrzymaniu  sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa.

350px Filipiak szczur

Dzisiaj II tura wyborów burmistrza Chrzanowa

Druga tura wyborów burmistrza odbywa się w niedzielę od godz. 7.00 w Chrzanowie. Kandydują w niej Ryszard Kosowski, były burmistrz tego miasta, który pełnił kadencje w latach 2002-2014 oraz Robert Maciaszek, były poseł PO. Głosowanie potrwa do godziny 21.

Upadek Klinowskiego

Wygląda na to, że referendum dojdzie do skutku szybciej niż spodziewał się tego sam zainteresowany, Mateusz Klinowski.

Nie ma lekkiego życia Klinowski odkąd zawiódł zaufanie Elżbiety Łaski, która stanęła na czele INICJATYWY OBALENIA CARATU, ma same wpadki i problemy.

Plakaty zatytułowane "ODWOŁAJMY KLINOWSKIEGO" pojawiają się już wszędzie, nawet na słupkach drogowych.

1706 1516708375303891 5269513626977721159 n

Czy to już koniec Klinowskiego?

Wygląda na to, że tak. Koniec Klinowskiego zbliża się wielkimi krokami. Wadowiczanie są zmęczeni jego "powiewem świeżości :)" i walką z układami bo jak pokazuje rok jego rządów, układ tak naprawdę stworzył on sam

O BEZPIECZEŃSTWIE NA XIII SESJI RADY GMINY TOMICE

Wyjątkowo o godz. 15.00 w piątek (26.02) w Ośrodku Kultury Gminy Tomice rozpoczęła się XIII sesja Rady Gminy Tomice VII kadencji. Podczas pięciogodzinego posiedzenia radni zapoznali się z informacją Wójta o funkcjonowaniu Gminy w okresie międzysesyjnym, sprawozdaniem z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansach zawodowego w szkołach prowadzonych przez Gminę Tomice oraz z informacją o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Gminy Tomice w 2015 roku.

Trzy poprawki do budżetu. Klinowski załamany.

Burmistrz Klinowski niespodziewanie przegrał w jakby się już wydawało "swojej" Radzie Miejskiej głosowanie nad budżetem. Radni przyjęli budżet na przyszły rok z trzema poprawkami. Gminne wydatki zostały zaplanowane na kwotę 110 344 543,71 zł, a dochody na 103 268 989,20 zł. Deficyt budżetowy wyniesie 7 075 545,51 zł.

Czy burmistrz Klinowski trafi za kratki?

Jak się dowiadujemy Mateusz Klinowski stanie przed sądem i prawdopodobnie odpowie za zatajenie w dwóch oświadczeniach majątkowych pożyczki w kwocie 100 tysięcy złotych, którą najprawdopodobniej otrzymał od jednego z krakowskich profesorów. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup mieszkania.

WÓJT GMINY TOMICE ZASTĘPCĄ PRZEWODNICZĄCEGO RADY STOWARZYSZENIA

Podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Dolina Karpia, które odbyło się we czwartek (17.12), dokonano wyboru nowej Rady Stowarzyszenia Dolina Karpia, w skład której weszło 15 osób/podmiotów (4 przedstawicieli sektora publicznego, 6 przedstawicieli sektora gospodarczego, w tym rybackiego oraz 5 przedstawicieli sektora społecznego). Podczas pierwszego swojego posiedzenia Rada ukonstytuowała się. Zastępcą Przewodniczącego Rady zastał Wójt Gminy Tomice Witold Grabowski.Więcej artykułów…

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates