Fotogeniczne Wadowice – konkurs dla fotografów

Wadowickie Centrum Kultury wraz z grupą Obiektywne Wadowice ogłasza otwarty konkurs fotograficzny dla wszystkich fotografujących, którego zwieńczeniem będzie wystawa plenerowa.

fotogeniczne wadowice2015

Zdjęcia można zgłaszać do 31 maja br. w czterech różnych kategoriach: krajobraz, wydarzenia, życie codzienne i reportaż. Warunek jest jeden: każda fotografia musi być wykonana na terenie gminy Wadowice w roku 2014.

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, jurorzy powołani przez organizatorów, wyłonią najlepsze prace do wystawy, która będzie prezentowana w plenerze, w okresie wakacyjnym. W każdej kategorii komisja oceniająca przyzna nagrody, a dodatkowo publiczność poprzez głosowanie internetowe będzie miała możliwość wybrania swoich faworytów. Zamierzeniem organizatorów jest organizowanie cyklicznego konkursu, który dokumentowałby najlepsze i najciekawsze wydarzenia roku ubiegłego oraz promował samych twórców. Zdjęcia wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia można przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD/DVD do sekretariatu WCK.

Prześledźcie swoje fotograficzne archiwum i zgłoście się do udziału! Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminę Wadowice oraz Wadowickie Centrum Kultury. Równocześnie zachęcamy tych, którzy w tym roku nie posiadają odpowiednich zdjęć, aby już teraz czujnym okiem z aparatem w ręku śledzili najważniejsze wydarzenia w naszej gminie, byli uważni na życie codzienne mieszkańców i piękno lokalnej przyrody. Za rok kolejna edycja więc od dziś zbierajcie materiał! – informują organizatorzy z Wadowickiego Centrum Kultury.

Źródło/zdjęcie: Wadowickie Centrum Kultury

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
warunki użytkowania.

Biorą udział w konwersacji

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates