Acid Drinkers wystąpi w WCK!

Kto ich zna, dobrze wie, że w Wadowicach w najbliższą niedzielę (12.04) o godz. 19 będzie gorąco. Po raz pierwszy w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbędzie się koncert zespołu, o którym krążą legendy. Titus, Popcorn, Ślimak oraz Jankiel to oni wystąpią specjalnie dla Was!

acid drinkers

Jak pewnie nieliczni wiedza, spolszczona nazwa Acid Drinkers to po prostu Kwasożłopy. Grupa założona przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r., działa nieprzerwanie od 25 lat. Zespół kuje metal, krzesi iskry i nic nie zapowiada by miał przestać! Panowie objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ok. 1500 niezapomnianych koncertów. Dali się również we znaki zagranicą.

Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Acid Drinkers to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny. Titus – lider, wokalista, basista, juror programu "Bitwa na głowy”, półfinalista "Super Starcia" obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru. Popcorn – gitarzysta, prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary nad Wisłą. Ślimak – perkusista wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce. Jankiel – gitarzysta, muzyczny geniusz, w zespole od 5 lat.

Acid Drinkers mają na koncie 15 płyt. Z każdej gali Fryderyków, na którą są zaproszeni wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 r. rozbili bank wynosząc ich aż 4, m. in. za Przebój Roku i Grupę Roku. Płyta "Fishdick Zwei" z coverami odbiła się szerokim echem w Polsce, a utwór "Love Shack" przez 3 tygodnie wygrywał legendarną Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500. notowaniu.

Program koncertu:
godz. 18:00  otwarcie
godz. 19:00-19:40  support Mindfield
godz. 20:00  Acid Drinkres
godz. 21:40  zakończenie koncertu

Bilety: 39 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu (ilość miejsc ograniczona)

Źródło/zdjęcie: Wadowickie Centrum Kultury

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
warunki użytkowania.

Biorą udział w konwersacji

Pokaż poprzednie komentarze
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates