MIKOŁAJ NIE ZAPOMNIAŁ O DZIECIACH Z GMINY TOMICE

       W ubiegłym roku obiecał, że ponownie odwiedzi naszą Gminę, o ile wszystkie dzieci będą grzeczne. Z pewnością tak było, gdyż w sobotę (06.12) św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami znów zawitał do Ośrodka Kultury Gminy Tomice. Pomimo braku białego puchu przybył na swych saniach w ten wyjątkowy wieczór do wszystkich dzieci z naszej Gminy. Blisko 60 z nich zgromadziło się w sali Ośrodka Kultury, by tam go przywitać.

Po przywitaniu Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami licznie zgromadzonej widowni opowiedział piękną historię "O Mikołaju wspaniałym, który nie zapomniał o Stasiu małym". Było to niezapomniane spotkanie z baśniową opowieścią, pełne dynamicznych piosenek, zabawnych perypetii i dialogów bohaterów, zachwycających kolorowych kostiumów oraz wartko toczącej się akcji. Na twarzach dzieci widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Wielu momentom towarzyszyły też salwy śmiechu, zwłaszcza, że św. Mikołaj do wspólnego bajania zaprosił też rodziców zgromadzonych w Ośrodku dzieci.

Gdy spektakl dobiegł końca św. Mikołaj zasiadł na specjalnie przygotowanym miejscu i obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Oczywiście po raz kolejny obiecał, że za rok nasza Gmina znów znajdzie się trasie przelotu jego sań, o ile wszyscy będą grzeczni. Miło spędzony czas uświetniły także wspólne zdjęcia z Mikołajem.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
warunki użytkowania.
  • Brak komentarzy
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates