Zakochane LO Skłodowskiej

Liceum im. M. Skłodowskiej-Curie w Andrychowie organizuje KONCERT CHÓRU SZKOLNEGO. Tegoroczny koncert chórzystów odbędzie się pod hasłem "Zakochane LO Skłodowskiej". Wystąpią uczniowie LO Andrychów pod kierownictwem Marka Bakalarskiego oraz absolwenci i zaproszeni goście. Zapraszamy serdecznie 16 marca br. o godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie.

liceum

POKAZ POTRAW WIGILIJNYCH W GMINIE TOMICE. W tym roku w Woźnikach.

"Tradycją naszej gminy jest coroczne spotkanie, które wprowadza w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Ich klimat budują międzyludzkie więzi,szczególnie w tym okresie zacieśnione, kolędowanie, a także spożywanie potraw, które smakują wyjątkowo właśnie w świątecznym okresie. Dziś na naszych gminnych uroczystościach nie zabraknie niczego - ani poczucia wspólnoty, ani kolędy, ani degustacji dań. Niech to spotkanie pozwoli nam wejść w bożonarodzeniowy okres" - tymi słowami przywitał zebranych Maciej Mrowiec, który w sobotę (19.12) poprowadził Gminny Pokaz Potraw Wigilijnych.

Loża Szyderców - gry bez prądu!

18.12 (piątek) o godz. 18.00 Dom Kultury w Inwałdzie zaprasza na niecodzienne wydarzenie - Loża Szyderców - gry bez prądu. Będzie to spotkanie z twórcami gry towarzyskiej "Loża Szyderców" oraz konkursowe rozgrywki z nagrodami. Uwaga! Impreza kierowana do osób, które ukończyły 16 lat. Młodzież niepełnoletnia może wziąć udział w imprezie za okazaniem zgody rodzica/opiekuna. Zapisy i szczegółowe informacje w WDK w Inwałdzie w godzinach otwarcia placówki. Liczba miejsc ograniczona.

W Spytkowicach odsłonieto tablicę upamiętniającą chrzest O.Rudolfa Warzechy OCD

   W drugą niedzielę adwentu, 6 grudnia 2105 r., na ścianie przy chrzcielnicy kościoła parafialnego w Spytkowicach została odsłonięta i pobłogosławiona tablica upamiętniająca sakrament chrztu św., który 30 listopada 1919 r. przyjął tam Stanisław Warzecha, późniejszy o. Rudolf w Zakonie Karmelitów Bosych, kandydat na ołtarze.

MIKOŁAJ NIE ZAPOMNIAŁ O DZIECIACH Z GMINY TOMICE

       W ubiegłym roku obiecał, że ponownie odwiedzi naszą Gminę, o ile wszystkie dzieci będą grzeczne. Z pewnością tak było, gdyż w sobotę (06.12) św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami znów zawitał do Ośrodka Kultury Gminy Tomice. Pomimo braku białego puchu przybył na swych saniach w ten wyjątkowy wieczór do wszystkich dzieci z naszej Gminy. Blisko 60 z nich zgromadziło się w sali Ośrodka Kultury, by tam go przywitać.

Więcej artykułów…

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates