Wykończą IV i V piętro nowego pawilonu szpitala

Roboty budowlane związane z rozbudową Szpitala Powiatowego w Wadowicach o pawilon łóżkowy "E" idą pełną parą. W piątek (3.07) starosta wadowicki Bartosz Kaliński wraz z wicestarostą Andrzejem Góreckim podpisali umowę na wykończenie IV i V kondygnacji budynku. Wykonawcą robót będzie firma ERBUD S.A.

starostwo erbud

III Małopolskie Forum Finansowe

Za miesiąc (15.06) w Starej Zajezdni w Krakowie odbędzie się konferencja "Finanse są ważne – skąd i jak pozyskać środki na rozwój firmy" organizowana przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

marr baner4

Rządowy portal ostrzega przed oszustami

Jak informuje portal Fundusze Europejskie (funduszeeuropejskie.gov.pl

) w związku z sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na oferowaniu płatnych analiz dotyczących uzyskania dofinansowania, wszelkie dokumenty, poradniki, informatory itp., wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich, są bezpłatne.

oszustwo

Fundusze dla młodych - ruszają pierwsze nabory

Rozpoczynają się pierwsze nabory wniosków ogłaszane przez Wojewódzkie Urzędy Pracy (WUP), w których o dofinansowanie z Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER) mogą ubiegać się Powiatowe Urzędy Pracy. Środki przeznaczone zostaną na podniesienie aktywności zawodowej ludzi młodych w wieku 18-29 lat, pozostających bez pracy i zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy (PUP).

Start Funduszy Europejskich 2014-2020 - miliardy na rozwój

UE PuzzlePremier Ewa Kopacz w towarzystwie polskiej minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak oraz unijnych komisarzy i marszałków województw symbolicznie zainaugurowała wykorzystanie kolejnej transzy Funduszy Europejskich. Polska na lata 2014-2020 otrzymała 82,5 miliardów euro, czyli ok. 349 miliardów złotych z polityki spójności.
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates